Руни Мара како Одри Хепберн (ВИДЕО)

Во рекламната кампања за новиот женски парфем на Келвин Клајн наречен Даунтаун главна улога има глумицата Руни Мара која пак во кампањата ја глуми Одри Хепберн. 

А секаде каде што стилот е ала Одри има многу стил!

Уживајте во видеото.

 

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...