Русокосата која ја украде ноќта (ФОТО)

Мулти-талентираната Дарја Строкоус ја освои насловната страница на септемвриското издание на јапонскиот Вог.

daria 2

Русинката Дарја Строукоус која има неколку таленти (фотограф, модел и глумица)позираше пред објективот на Солв Сандсбо, покажувајќи ги своите совршени облини и враќајќи ја модата на тетоважите.

daria 7

daria 1

daria 3

daria 4

daria 5

daria 6

daria 10

daria 9

daria 8

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...