„Сара бјути“  е најубавиот салон за убавина во општина Гази Баба

Реномираниот салон Сара бјути“  е прогласен за најдобар салон за нега и убавина на територијата на општина Гази Баба. Врвната услуга, уникатниот ентериер кој дава чувство на опуштеност и релаксација, професионалноста и љубезноста на персоналот се само дел од причините зошто овој салон жените го обожаваат.

sara1

Тајланските масажи, врвната депилација,третманите за лице и тело, шминка, ботокс и кератин, надградба на нокти и трепки, педикирот, па се до фризерскитеуслуги се дел од услугите кои овде се нудат. Дел од причините за успехот на Сара бјути“   се наоѓаат и во соработката сословенечката професионална козметика RED CAT“ која нуди палета на производи за нега на коса, фарби, шампони,балсами за коса создадени од професионални и долгогодишни фризери, а базирани на нивните искуства со клиентите. 

sara2

Разгалете ги своите сетила и закажететерминза разубавување на тел.број-02526565. Во Сара бјути“  сите сте добродојдени! 

x

Check Also

Што треба да смените за да го забавите стареењето на лицето

Создавањето на брчки многу зависи од типот на кожата, но и од ...