Sara Fashion OUTLET – производи со фантастични цени и попусти!

Брендот Сара Фешн со понуда која е целосно неодолива за сите! Маици, килоти, пижами, долна облека за жени и мажи, аксесоари, хулахопки и чорапи за целото семејство – се на едно место со фантастични цени и попусти!

– Горди сме што можеме да им дадеме на нашите потрошувачи понуда од секаков тип: нови колекции кои месечно ги надополнуваме со различни модели и дезени, но и супер промотивни акции за нашите производи. Со тоа секој може да пронајде парче за себе согласно потребите. Аутлет продавниците дополнително ја зголемуваат понудата со асортиман кој го нема во другите Сара Фешн продавници. Па така, освен новате модели, таму може да се пронајдат сите минати изданија и колекции, последни парчиња производи и сите се со супер попусти и цени речиси до набавната. Комплетно се грижиме за позитивното искуство на нашите потрошувачи согласно нините барања и затоа овие аутлет продавници претставуваат голема важност за нас и нашите клиенти. – изјави Диме Бошковски, менаџер на малопродажба.

Сара Фешн аутлет продавниците може да ги пронајдете во Скопје, Тетово, Велес и Кочани, а сите информации за производите и цените следете ги на нивните профили на Фејсбук – ТУКА и Инстаграм – ТУКА.

x

Check Also

Поглед на есенската колекција од Massimo Dutti (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Литванската популарна моделка Едита Вилевичијте е главно лице во кампањата на Massimo ...