Пред објектив: Запознајте ја раскошната убавица Сара Митиќ

Со право ја понесе титулата Мис бикини
Сара е од Ниш, но често ја гледаме во скопските кафулиња. Македонија и е како втор дом, а токму тука и ја понесе титулата Мис бикини за Балкан. Минатата година пак, оваа раскошна убавица победи на натпреварот Мис моторс кој се случуваше во Италија. Обожава мотори и брзо возење.
Овој пат позира пред објективот на Аверел. Врзете ги сигурносните појаси при „прелистувањето“ на фотографиите.

sara 2

sara 3

sara 1

 

x

Check Also

Кендал Џенер – лице на новата кампања на Мисони

Под сонцето на Мексико, во идилична атмосфера на пустината, топ моделот Кендал ...