Сара Сампајо е суперсекси за календарот LOVE (ВИДЕО)

Сара Сампајо позира за календарот на списанието LOVE покажувајќи ја целата сексапилност која остава без здив.

s4

Ангелот на Викторија сикрет позира со гигантски балони носејќи ни ја празничната еуфорија.

s3

s2

Инаку, Сара го претставува 13-от ден од календарот. Погледнете го видеото во режија на Хајп Вилијамс.

x

Check Also

Адел премногу слаба, но во топ форма (ФОТО)

Пејачката беше забележана на забавата после Оскарите, која беше организирана од нејзината ...