Саша Пивоварова позира за есенската колекција на Zara, погледнете ги модните парчиња кои се фаворити на сезоната

Во продолжение погледнете дел од колекцијата.

Zara Animal Print Dress.
Фустан со анимал принт
Sasha Pivovarova poses in Zara long sleeve print dress.

 

Sasha Pivovarova poses in Zara fall-winter 2020 styles.

Zara Velvet Dress.
Model Sasha Pivovarova layers up in Zara faux leather trench coat.

Кожен мантил 

Sasha Pivovarova Poses in Zara's Eclectic Fall Styles

x

Check Also

Тајните ерогени зони на хороскопските знаци

Секој хороскопски знак има најмалку една или две скриени ерогени зони на ...