Се освежуваат невидено ниските понуди на Sport Vision Bazaar  

 

Уште 3 дена до затворање на Sport Vision Bazaar во сала „Расадник“

 

Супер распродажбата Sport Vision Bazaar која започна минатата недела усреќи голем број на потрошувачи. Илјадници насмеани лица  со полни ќеси патики, облека и опрема можат да се видат секојдневно во спортската сала „Расадник“ во Кисела Вода.

Поради одличниот одзив, организаторот на распродажбата – компанијата Sport Vision најавува дека понудата на Sport Vision Bazaar за претстојниот викенд дополнително ќе биде проширена со нови артикли, како и нови дополнителни изненадувања и подароци во наредните три дена сè до недела 24.11. кога распродажбата официјално ќе заврши. Патики по цена од 1 денар за секоја сметка над 1.499 денари направена до 15 часот, издвоени количини на патики по неверојатно ниски цени почнувајќи од само 199 ден, се само некои од подготвените изненадувања кои нè очекуваат.

Инаку, освен невидено ниските цени, Sport Vision Bazaar секојдневно подарува по еден велосипед, еден ваучер од 3.000 денари и еден утешен сет Sport Vision производи, додека во недела ќе биде извлечен најсреќниот купувач кој ќе добие ваучер за патување за двајца. Побрзајте и искористете ги неверојатните попусти до крајот на викендот, можеби токму вие ќе бидете среќниот добитник на некои од подароците.

x

Check Also

Како и со што заведува вашиот хороскопски знак

Прочитајте какви заводници сте и со што сте надарени да заведувате. Овен ...