Сè уште се актуелни попустите до 50 % во Carter`s & Oshkosh, побрзајте!

Омилените модни марки за нашите бебенца и дечиња, Carter`s & Oshkosh, сè уште ни нудат големи попусти на колекцијата есен/зима 2019/20 до дури 50 отсто!

Не чекајте, искористете ги попустите и дотерајте си ги и стоплете дечињата со врвни дизајнерски парчиња по најпристојна цена.  Асортманот е извонредно широк – од практични модни парчиња за домашна атмосфера, до пижамчиња за сладок сон па сè до супермодерни дизајни за дотерување…

 

Не талкајте напразно низ градот, туку право во брендираните Carter`s продавници:
Skopje City Mall 2 ри кат
Vero Center приземје
Capitol Mall & Residence 3ти кат во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема
Градски Трговски Центар – Скопје сутерен во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема

x

Check Also

Фолтин на минусни температури ја собра Битола на Зимска приказна

Синоќа во Битола со големиот концерт на Фолтин започна “Зимска приказна” проект ...