Седум стилови на костими за капење од &Other Stories

Подготвени сте за летото?

Секако дека нема да ги испуштиме пријатните сончеви зраци ни годинава, уживајќи покрај преубавите езера на нашата земја.

Затоа, слободно поченете да размислувате за нов костим за капење. & Other Stories ни нуди седум модели дизајнирани да ги задоволат сите вкусови.

 

& Other Stories Off Shoulder Bandeau Bikini Top $39 & Textured High Waisted Bikini Briefs $29

Бидете шик со елегантен црн костим за капење со една раменица. 

& Other Stories Graphic Print Halter Swimsuit $69
& Other Stories T-Shirt Bikini Top $49 & High Waisted Bikini Briefs $39

 Секогаш е добредојден дводелниот костим со висок долен дел. Ги сокрива сите недостатоци.  

& Other Stories Jacquard Bandeau Bikini Top $39 & Bikini Briefs $29
Небесно сината нијанса е во тренд за летната сезона. Овој спортски модел ќе ви ги дозволи сите активности на плажа. 
& Other Stories Jacquard Triangle Bikini Top $39

И смарагдно зелената нијанса е хит на сезоната. 

& Other Stories V-Cut Swimsuit in Navy $69

x

Check Also

Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична на изборот за убавина ЕВРОАЗИЈА 2021

Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen ...