Секси фотосесија на Емили Ратајковски за Спортс Илустрејтид

Не е ништо ново ако кажеме дека Емили Ратајковски е фантастична. Моделот и глумица позираше за серијата „Ју (Цаи) + Ми“ на Спортс Илустрејтид.

emi 1

Ратајковски не е од оние кои се срамат да ја покажат својата гола кожа, а очигледно има и што да покаже. Пред објективот на талентираниот фотограф Ју Цаи, моделот позира за серијата „Ју (Цаи) енд Ми“, а фотографиите зрачат со сексапилност.

Би се согласиле, нели?

emi 2

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...