Секси реклама на Мајли Сајрус за хулахопките Голден Лејди

Како впрочем и сите познати ѕвезди и Мајли Сајрус сними реклама.

Рекламата е за хулахопки од англиската марка Голден Лејди,  а хулахопките дизајнирани се од нејзината пријателка, модел и моден дизајнер Кaрлин Срф де Дезил.

ms00

Во секси рекламата Мајли е потполно своја – веројатно воопшто немислејќи на позамашната сума која ја добила за рекламата, туку ужива во снимањето со многу малку облека на себе, знаејќи дека и ова нејзино појавување нема да остане незабележено, напротив.

Во позадина на рекламата e нејзината песна “Гет ит рајт“ .
Погледнете го видеото.

 

 

x

Check Also

Работи кои најчесто забораваме да ги земеме на годишен одмор

Истражувањата покажуваат дека дури 40 отсто од луѓето кога се пакуваат за ...