Селена Гомез е „силна девојка“ за новата кампања на PUMA (ФОТО+ВИДЕО)

Првата колекција од соработката на Селена Гомез и Пума ќе биде наскоро во продажба.

За потребите на рекламната кампања, Гомез позира во фотосесијата и видеото, претставувајќи ги новите дизајнирани парчиња.

Колекцијата е насловена SG x Puma ‘Strong Girl’, а во продажба ќе биде од 12ти декември 2018. Во кампањата на Селена друштво и прават некои од нејзините најблиски пријатели – Ракел Стивенс, Конар Френклин, Каролин Френклин, Куртни Бери и Тереза Мари Мајнгус.

x

Check Also

Седа коса: тренд што обедини многу sвезди во движењето „без боја“ – од Енди Мекдауел до Џејн Фонда, Џоди Фостер, Џејми Ли Кертис до…

Кој рече дека седата коса им одговара само на мажите? Од Енди ...