Селена Гомез го прослави роденденот во фустан од ZARA од 45 евра

Инспиративниот и економичен изглед на Селена Гомез ги расположи нејзините фанови.

Пејачката и глумица својот 27-ми роденден го прослави во Рим, Италија, облечена во макси фустанче со набори од Зара кое е достапно во продажба по цена од 45 евра.

Гомез престојува во Рим со нејзината баба Деби Џин Гибсон, со своите пријатели и филсмкиот продуцент Андреа Јерволино. Биле фотографирана на ручек во омилениот ресторан на Гомез, „Пјерлуиџи“, каде го прославиле заедно роденденот.

Зара

 

x

Check Also

Кралскиот изглед на денот: Летиција од Шпанија носи машки костум

Класичен и безвремен стил покажа кралицата Летиција од Шпанија – фокусирајќи се ...