Шер им се придружи на русокосите

За корицата на својот албум Шер позираше во секси ноќница, а за оваа пригода ја промени и бојата на косата.

Многубројните фанови на Шер останаа изненадени од нејзината најнова трансформација кога пејачката ја постираше фотографијата на Твитер.

Провокативната Шер изгледа совршено за своите полни 68 години.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...