Сестричките Кардашијан и Џенер се расоблекоа за новиот бренд на Ким (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Кога популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер ќе се обединат со една цел – промоција на модна марка, нема шега! Па уште и ако се расоблечат за кампањата, успехот на марката е загарантиран.

Минатата недела Ким Кардашијан лансираше сопствен бренд за долна облека насловен Skims Solutionwear. Брендот се фокусира на креирање на долна облека за сите форми (и големини) на телото, промовирајќи „боди позитив“, односно љубов и прифаќање на сопственото тело.

За рекламната кампања да добие уште поголем одек и се придружија сестричките Кло и Кортни Кардашијан, и Кајли и Кендал Џенер.

Резултатот погледнете го во фотогалеријата:

КИМ КАРДАШИЈАН

КЛОИ КАРДАШИЈАН

КОРТНИ КАРДАШИЈАН

КЕНДАЛ ЏЕНЕР

КАЈЛИ ЏЕНЕР

x

Check Also

Шон Пен има нова љубов, 32 години помлада од него

Тој има 59 години, таа 27 години, а заедно се од 2016 ...