Сеуште има најубаво газе: Римејк на рекламата за Копертон, овојпат со Кајли Миног

Кајли Миног покажа дека и на 46 години знае да се забавува. А да не зборуваме за тоа како изгледа…

k13

Пејачка ја освои насловната страница на августовското издание на италијанскиот GQ покажувајќи дека совршено изгледа и на полни 46 години.

k15Креативната насловна страница е римејк на прочуената реклама за крема за сончање Копертон од 50-те години на минатиот век, а во 1965 година во телевизискиот спот за рекламата позираше тогаш тригодишната Џоди Фостер.

Фотосесијата за GQ е проследена со разговор во кој Кајли објаснува дека се чувствува најсекси кога не открива се на себе, дека заработува повеќе од концерти отколку од продадени компакт дискови и дека во тој поглед може да се спореди со Ролинг Стоунс.

k14

Во поглед на задникот пак, би додале, ниедна врсничка не може да се спореди со неа.

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...