Северина во чипкасто боди и ултрависоки чизми настапи во Струмица

„Колку Северина е сакана во поранешните републики зборува податокот дека на нејзиниот концерт во Струмица пристигнал цел политички врв на Македонија, на чело со премиерот Заев“, пишуваат хрватските медиуми.

Пејачката се пофали на својот Фејсбук профил дека на концертот присуствувале 50.000 луѓе.

-Каква ноќ, каков концерт пред 50.000 луѓе!, напиша таа, покрај постираните фотографии од настапот.

На сцената настапила облечена во црно, чипкасто боди во комбинација со мрежасти хулахопки и ултра-високи чизми.

 

x

Check Also

Сестричките Кардашијан и Џенер се расоблекоа за новиот бренд на Ким (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Кога популарните девојки од семејствата Кардашијан и Џенер ќе се обединат со ...