Сезона на трицикли: Најубавите во градот се од марката Little Tikes

Летните денови можат да бидат супер забавни за нашите деца, особено ако количките и велосипедите ги замениме со модерни трицикли.

tri 8

Доколку не сте информирани кои трицикли се најквалитетни, и со најфраерски дизајн, тоа се оние од реномираниот производител Little Tikes.

Трициклите се наменети за деца од 9-месечна возраст па нагоре, односно се трансформираат според возраста на детето.

tri

 

tri 4

Ајде да се возиме забавно!

Достапни се во продажба во продавниците  „КРШ Бебе“ – Веро Шопинг Центар на 2 кат, Крш тц Рамстор, Крш ГТЦ сутерен, Крш тц Зебра, Крш Скопје сити мол, Крш Капитол мол, Крш Сума Куманово и Крш Ситицентар Гостивар.  

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...