Шах-мат на Луј Витон

Се вљубивте ли во шаховитите ретро фустани на Луј Витон? Модните зависнички ширум светот веќе одамна ги имаат во својот гардеробер.

0004 sh

Модна шах-мат победа и вистински избор за сериозен деловен изглед или разигран Алисов фустан за дневна прошетка.

0007 sh

0005 sh
Доколку сметката на вашата картичка не е ни приближно висока колку цената на овој Витонов фустан, тогаш направете го вистинскиот потег и одберете некое убаво памучно платно со шаховски принт.

0003 sh
Бидете кралица во шаховсктата игра во која ќе го заведете својот крал, а останатите пиони нека копнеат по вашата доминантност и убавина.

0008 sh

М.Р.

x

Check Also

ФОТО/Ова парче облека ќе биде апсолутен хит на зимската сезона!

Ако се прашувавте кое парче ќе биде апсолутен хит на зимската сезона, ...