Шакира во неонски костим за капење, фановите восхитени од нејзиниот изглед

42 годишната пејачка покажа како може да се изгледа на полни 42 години.

Пејачката од Колумбија, Шакира, постирала секси видео на својот Инстаграм профил на кое се гледа како танцува во трендовски неонски костим за капење. Дводелниот костим е украсен со долги реси.

„Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав”, напишала Шакира.

Видеото за само еден час имало над 2 милиони прегледи и над 10 илјади коментари од фановите кои се восхитувале на нејзиниот изглед.

x

Check Also

Викторија сикрет ја претстави празничната кампања (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Ангелите на Викторија сикрет Барбара Палвин, Биргит Кос, Елса Хокс, Лорен Дуран, ...