Шанел бикини скроен за Миранда Кер што збрлавува (ВИДЕО)

Британското списание ај-Ди веќе 33 години возбудува со добро осмислените насловни страници. Овојпат, главната улога ја доби Миранда Кер.

За роденденот на списанието се сними и краток филм, а во фотосесијата се вклучени 26 славни убавици, меѓу кои и Кара Делавињ и Наталија Водјанова. Сепак, фаталниот бикини на Кер од марката Шанел ги засени сите.

Снимањето на фотосесијата траеше неколку дена во Париз.

x

Check Also

Триото „Тојлетпејпер“ се врати со нови гротескни модни фотографии

Фотографите Маурицио Кателан и Пјерпаоло Ферари и уметничкиот директор Мико кои го ...