Шарлиз Терон блеска во рекламата за новиот парфем на DIOR

Убавата глумица Шерлиз Терон е лице на новата рекламна кампања на Диор. Француската модна куќа го лансираше парфемот  J’adore Absolu.

Убавицата од Јужна Африка, е облечена во златен фустан. Дополнително, со принт кампањата, снимен е и видео спот, во режија на Ромеин Гаврас.

Новиот цветен парфем на Диор е дизајниран за моќни жени и моќни моменти.

x

Check Also

Light Blue Sun – Нов парфем од Dolce & Gabbana за жени и мажи

Џенаро Лилио и прекрасната Џулија Маенца се лица на рекламната кампања за ...