Шарлиз Терон е златна девојка во новата кампања на J’adore

Глумицата од А листата, Шарлие Терон блеска во новата рекламна кампања за парфемот J’adore на Диор.

Соработката на Диор и Терон континуирано трае од 2004 година.

–  “J’adore е исклучителен парфем , бидејќи успева да биде без напор заводлив, сочувувајќи ја оригиналната структура. J’adore измисли цвет кој не постои ” вели парфимерот на Dior, Франсоа Демаж.

 

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...