Шармантна колекција од Reserved за пролет/лето 2017

Шармантна колекција со спортски дух и препознатлив италијански стил за оваа сезона ни носи Reserved.

Главниот слоган на колекцијата е различност. Модните парчиња зрачат со самодоверба, а акцентот е на спортските трендови, но секако тука се и елегантните комбинации.

Всушност, оваа сезона Reserved го најавува големото враќање на спортската облека која сега не е наменета само за спортски активности туку е темел на кежуал дотерувањето.

Погледнете некои од модните комбинации.

x

Check Also

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија

ТВ-серијата „Зоки Поки“ продолжува да ја освојува Скандинавија. По најавата за емитувањето ...