Шерон Стоун во фотосесија за Вог: Секси на 61 година

Португалското издание на Вог се повеќе му парира на италијанскиот Вог, лансирајќи насловни страници кои го привлекуваат вниманието на читателската публика.

За мајското издание на Вог, насловната и припадна на 61-годишната глумица Шерон Стоун. Насловната и внатрешните страници на кои позира Стоун се фотографирани од Бранислав Симончиќ.

Ќе се согласите, прекрасно е да се види прекрасната Шерон Стоун на насловната страница.

 

x

Check Also

По 4-ти пат мајка: Ким Кардашијан го покажа бебенцето

„Реалити“ ѕвездата Ким Кардашијан пред еден месец по четврти пат стана мајка, ...