Шопинг во последен час: Новогодишни попусти во Carter`s & OshKosh (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Во нашата омилена продавница за бебенца и дечиња Carter`s & OshKosh во тек се новогодишните попусти.

Ајде, да ги дотераме најмилите и најмалите и тоа по супер цени! Попустите се од 10 до дури 60 отсто. А, модните парчиња се преслатки, фраерски, модерни, елегантни – за секој вкус има по нешто.

Ѕирнете во излогот преку нашата фотогалерија. Ова се нашите фаворити:

 

Не талкајте напразно низ градот, туку право во брендираните Carter`s продавници:
Skopje City Mall 2 ри кат
Vero Center приземје
Capitol Mall & Residence 3ти кат во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема
Градски Трговски Центар – Скопје сутерен во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема

 

 

x

Check Also

Извојувајте ја главната „Шопинг победа“ преку плаќање со HalkPay на Халкбанк

Халкбанк АД Скопје со секој проект покажува дека е банка на луѓето. Од ...