Што мислите за градници за мажи?

Ако жените носат „боксерки“, зошто мажите да не носат градници, особено ако навистина имаат гради (што не е редок случај кај оние со неколку килограми повеќе).

gradnik 3

Марката  Homme Mystere  лансираше линија на секси долна облека за мажи која ги содржи сите производи кои им се познати на жените, од градници до подвезици. И веројатно се ова ќе беше само една смешна инвестиција која како вест не треба ни да се пренесе, но целата колекција е распродадена за неколку дена.

gradnik 2

„Ја лансиравме колекцијата за мажи, не не интересира дали нашите купувачи се хомосексуалци, вегетаријанци, републиканци, женети или што друго ќе ви падне на ум. Ние само дизајниравме секси долна облека за мажи онаква каква што носат жените и интересот за неа е огромен“, велат од модната компанија.

x

Check Also

Коронавирус го блокираше Том Круз во Венеција, каде се снима „Невозможна мисија“

Американскиот глумец Том Круз е во Венеција каде го снима седмиот дел ...