Што ни носи & Other Stories за пролет 2019

Модната марка & Other Stories го лансираше новиот тренд водич насловен Return to Splendor презентирајќи ги пролетните модни изгледи. 
Со пролетната колекција & Other Stories не враќа на ретро стилот. Модната марка во сопственост на H&M, овојпат се фокусира на дневните модни комбинации со единствен шарм. 
Колекцијата содржи фустани, мантили, кошули и блузи со цветен принт и костуми соодветни за деловна атмосфера. 
Проверете во продожение. 

x

Check Also

Поглед на новите модели чевли и чизми од Steve Madden

Топ моделката Вини Харлоу позира за есенската колекција на чевли и чизми ...