Што ни носи Steve Madden за лето 2020 (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Steve Madden за лето 2020. 

Популарната модна марка Steve Madden ја лансираше летната кампања. Фотографиите се на Клаудија Кнопфел, а кампањата содржи и видео презентација. Акцентот е на сандалите, на чевлите со висока платформа и на модерните патики. Што ни носи Steve Madden погледнете во продолжение.

x

Check Also

Фешн Груп донираше на Институт за јавно здравје апарат што ќе прави тестови за Ковид-19 за 30 минути

Автоматизиран молекуларен RT-PCR апарат и тестови за детекција на корона вирусот, со ...