Си беше еднаш…Магија зад сцената!

Чајковски во верзија на Д&Г е композицијата која ја следи новата женска колекција за есен/зима 2014/2015 на славната модна креаторска двојка.

А прашинките од приказните паднаа зад сцената создавајќи магична атмосфера. Моделите, како самовили, лебдат од шумата до зад сцената на модното шоу.

Магично!

x

Check Also

Карди Би се збогува со сопругот после три години брак

Карди Б(27) и нејзиниот сопруг Офсет (28) се разведоа по само три ...