Си купивте еспадрили? „Жешки“ модели има во Zara

Летото е незамисливо без чифт добри еспадрили, а трендовите кај овие летни обувки, се менуваат од година в година.

За оваа сезона фаворити се кожените еспадрили во силна нијанса и секако, неизбежните модели со светки.

Модната марка Зара и оваа сезона не не разочара со понудата. А меѓу нашите фаворити, предноста ја даваме на жолтиот кожен модел со отворена петица.

Погледнете го нашиот избор.

x

Check Also

Grouper го најавува најголемиот Black Friday до сега, а попустите веќе започнаа

Се наближува најголемиот светски шопинг празник BLACK FRIDAY (23.11.2018), кој веќе прераснува ...