Си купивте плишано сако? Еве каде ќе ги најдете најубавите модели

Декемвриската сезона на забави и свечености е пред нас, па време е за „лов“ на сако од плиш кое ја поткрева секоја модна комбинација, правејќи ја свечена и елегантна.

mango

Голема понуда на плишани сакоа има во Масимо Дути. Во низата модели може да се одлучите и за потемна боја, која сепак, не е црна. Трендовски сини сакоа од плиш има и во Зара, додека варијанти со принт може да најдете во &Other Stories.

Наш фаворит и понатаму останува црното елегантно сако од Манго.

mango

Во фотогалеријата, одберете го вашиот фаворит.

x

Check Also

Поглед на новата спортска колекција од Guess

Моделката Натали Роузер позира во новата кампања на спортска облека Guess за ...