Симнете го последниот изглед на Кајли Миног

Кајли Миног вчеравечер е фотографирана во Лондон во суперлежерен стил, со пар фамерки на себе во комбинација со свилен топ и црни чевли со високи потпетици. И уште еднаш покажа дека знае како да ги искомбинира навидум нескладните парчиња.

лежерен шик

лежерен шик

Кежул џинс со црн свилен топ со тантела? Очигледно совршено се совпаѓа. Црната боја слободно може да ја комбинирате со различни ткаенини, а згора на тоа таа додава и сексапилна нота.

Еве идеја како да го имитирате овој изглед на Миног.

k 1

1. „искинат“ џинс. 2. свилен или сатенски црн топ со тантела, или памучен со светки. 3.  црна мала чантичка. 4. црн лак за нокти. 5. црни класични чевли со високи потпетици. 6. впечатлив син прстен.

x

Check Also

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (10. до 16. август): Нови можности за Лавовите, незаборавни денови за Раковите, среќни средби за Девиците

Оваа недела планетата Меркур ќе заблеска во знакот на Лав, подготвена да ...