Симпатична кампања на Мајкл Корс за есен 2016

Новата есенска колекција од Мајкл Корс е најавена на симпатичен начин со кампања снимена во хеликоптер, пред објективот на Марио Тестино.

mk7

Три девојки кои зрачат со радост ги претставуваат луксузните модни парчиња и модни додатоци на брендот, меѓу кои доминираат кожените и крзнени јакнички во комбинација со џинс и лелеавите фустанчиња.

Очилата со златни рамки се во преден план, но и новата линија на часовници и златен накит кои го потенцираат гламурот кои ни го нуди Корс за оваа есен.

Симпатичните фотографии веруваме ќе ве расположат.

mk9

mk8

mk6

mk1

mk 4

mk 3

x

Check Also

Започна продажбата на HUAWEI MateBook 14s на македонскиот пазар

Потрошувачите кои ќе го купат уредот до 31 јануари 2022 година добиваат ...