Сонце, месечина и ѕвезди – се што може да посака една жена

Сите луди по астролошките чантички на Шарлот Олимпија

И да не сте многу по астрологијата, веруваме дека тешко ќе одолеете на чантичката „Зодијак Пандора“ на Шарлот Олимпија.

canta gl

Се согласуваме, астролошките детаљи во модниот дизајн често можат да бидат кич, но не и кога станува збор за астролошките чантички на Шарлот Олимпија.

Џенифер Лоренс

Џенифер Лоренс

Ѕвездите едноставно се луди по нив.

Оливија Палермо

Оливија Палермо

Кортни Кардашијан

Кортни Кардашијан

Дајан Кругер

Дајан Кругер

Достапни се во сите продавници на Шарлот Олимпија и на официјалната Интернет страница на креаторката, по цена од 999 долари.

x

Check Also

Ова се новите летни „кежуал“ изгледи од Zara

Лулу Тенеј позира во новиот едиторијал на Zara за лето 2020.Шпанската модна ...