Скарлет Јохансон ја рекламира новата маскара на Долче и Габана

Сексапилната холивудска глумица е заштитно лице за маскарата од есенската колекција на модната двојка Долче и Габана.

skarlet 2

Есенската маскара го носи името Пешнајс и на трпките им додава драматичност и волумен.

Во продажба е во три нијанси – интензивно црна, кафена и сина.

skarlet 3

За потребите на кампањата Скарлет Јохансон застана пред објективот на Том Мунро во сицилијанскиот град Таормина.

x

Check Also

Сите се луди по новиот тренд на коса за есен 2020, од Џенифер Лопез до Кејти Холмс

Се прашувате кој е најголемиот тренд меѓу фризурите за есен 2020 година? ...