Скарлет Јохансон повторно воодушевува со деколтето

Откако блесна на црвениот ќилим на Филмскиот фестивал во Венеција покажувајќи го своето раскошно деколте, глумицата уште еднаш ги собра сите погледи овојпат во Торонто.skarlet 1На премирата на својот нов филм во Торонто, Скарлет Јохансон пристигна во тесен црн секси фустан и „од прва“ ги освои модните критичари и обожавателите.

skarlet 22

Едноставниот црн фустан дополнително ја нагласи нејзината сексапилност која неодамна ја покажа и во Венеција.

x

Check Also

Оскари 2018: Рита Морено во истиот фустан што го носела на ноќта на Оксарите во 1962 година!

Холивудската легенда Рита Морено го освои вниманието на црвениот тепих на Оскарите ...