Сладок фустан. Ама во вистинска смисла на зборот (ВИДЕО)

По 19 пат во Париз се случува Салонот за чоколада кој традиционално се отвора со модна ревија. Со слатка модна ревија. 

Меѓу другите и Марион Бартоли блесна во чоколаден фустан.

Мммм…да посака човек да ја „голтне“.

x

Check Also

Изглед на денот: Селена Гомез во фустан од новата колекција на Версаче

На доделувањето на Американските музички награди, вниманието го украде пејачката Селена Гомез, ...