Сладоледот & пријателите, најдобриот кафе-ресторан за 2013 со чудовишта од сладолед во Барселона (ФОТОГАЛЕРИЈА)

01

02

04

03

05

06

x

Check Also

Запознајте го HUAWEI nova 9 – динамичен и стилски паметен телефон

HUAWEI nova 9 ќе ви помогне да ја изразите својата индивидуалност благодарение ...