Сламени торбички од ИКЕА по кои сите „споулавеа“

Сламените чантички од Икеа на вистински пат се да станат ѕвезди на летото, судејќи според фотографиите на Инстаграм и другите социјални мрежи.

Модните познавачи веќе се снабдија не со една туку со неколку торбички, цената им е супер, а изгледот многу фенси.

Од плетени тобички за плажа до кошнички за пикник, погледнете ги фаворитите.

x

Check Also

И помладите повикуваат на „седи дома“: И од дома можете да го испиете кафето со пријателите

„И од дома можете да го испиете кафето со пријателите”, вели Кети ...