Слатка понуда за сладок почеток на учебната година со Magic Cake

Нека вашите најмили и најмали ја започнат новата учебна година на начин кој ќе го паметат. А првачињата пак, благодарение на Magic Cake, би можеле првиот улилишен ден да го доживеат како вистински празник, уживајќи во торта или колаченца дизајнирани во форма на моливчиња, ранчиња, учебници…
received_10205961660035514

Не ги пропуштајте овие поволни слатки задоволства:

*Торта фондан молив до 15 парчиња/ од 650 до 750ден
*Торта фондан ранец до 30 парчиња/ 1200 до 1350ден
*Торта шлаг ранец до 30 парчиња/ 780 до 900ден
*Мафин со фондан декорација/ 40 ден
*Торта шлаг молив до 15 парчиња/ 400 до 480ден

Со секоја купена слатка понуда следува и слатко изненадување!

Посетете ја слаткарницата Magic Cake

Телефон за нарачки: 071/386-568
Локација: Плоштад „Делфина“ – Влае
Facebook
https://www.facebook.com/magiccakemagicnatorta/?fref=ts
Cake Designer: Katerina Aleksovska

x

Check Also

Неделен хороскоп: Топ знаци на неделата Девица и Бик

Оваа недела планетата на љубовта го напушта знакот Лав за да влезе ...