Слатки декорации од Stradivarius

Stradivarius во својата колекција наменета за домот ни нуди слатки декорации.

Без разлика дали се работи за подарок или за декорирање од мерак на вашата соба, канцеларија, дом…, Stradivarius ни предлага исклучително тренди украси.

Во новата колекција ќе најдете слатки вази за цвеќе, украсни натписи во златна и сребрена боја, принтеви со инспиративни цитати, светлечки лампиони и светлечки кутии со пораки.

Во продолжение ги издвоивме фаворитите на понудата.

x

Check Also

Samsung го претстави новиот 2020 QLED 8K flagship телевизор на европскиот пазар

Новиот Q950TS QLED 8K телевизор претставен заедно со новите уреди од QLED ...