Следете ги црвените стапки (ВИДЕО)

Кристијан Лубутин глуми во видеото за најава за отворање на новата продавница во Сакс на 5-та Авенија.

л 2

Креаторот на екстравагантни чевли Кристијан Лубутин ја бои позадината на чевлите во црвена боја, а стапките кои бојата ги остава водат на прошетка низ Европа па се’ до Амeрика, завршувајќи на адресата каде што се наоѓа неговиот нов бутик – Сакс, 5-та Авенија.

Погледнте го видеото.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Плисираната сукња на Летиција од Шпанија

Летиција од Шпанија, 49, е неприкосновена во модната естетика која инспирира. Овојпат ...