Слушнете како пее Жизел Бундхен (ВИДЕО)

Најплатениот модел во светот пропеа.

После неколку обиди на филмската сцена, Жизел ја смени уметничката насока и се фати за микрофонот согласувајќи се да запее во рекламната кампања на модната марка Х&М.

Повелете, слушнете ја.

x

Check Also

Мисицата Елена Анѓеловска утре ќе се бори за круната на Мис Глоуб во Торонто

Утревечер во Торонто ќе се одржи финалето на Мис Глоуб. Македонска претставничка ...