Со провокативна фотосесија Ким Кардашијан ја рекламира нејзината нова колекција

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан позира во пустина покрај автомобил, облечена во долна облека од новата колекција.

Доминатна нијанса е бојата на кожа, а колекцијата е насловена „Naked”.

Фотографиите од фотосесијата Ким ги сподели со своите следбеници на Инстаграм.

x

Check Also

Принцот Чарлс го помина коронавирусот со благи симптоми, ѝ се обрати на јавноста

Принцот Чарлс зборува за прв пат по излегувањето од самоизолација. 71-годишниот наследник ...