Со провокативна фотосесија Ким Кардашијан ја рекламира нејзината нова колекција

Риалити ѕвездата Ким Кардашијан позира во пустина покрај автомобил, облечена во долна облека од новата колекција.

Доминатна нијанса е бојата на кожа, а колекцијата е насловена „Naked”.

Фотографиите од фотосесијата Ким ги сподели со своите следбеници на Инстаграм.

x

Check Also

Кралски изглед на денот: Меган Маркл во спортски стил и шик бела јакна

Поранешната актерка, 39, се појави на „Зум“ една година по лансирањето на ...