Сочни детаљи од животот на принцот Хари и Меган Маркл во филм (ВИДЕО)

Детаљи од приватниот живот на принцот Хари и Меган Маркл се преточени во филм, насловен Harry & Meghan: A Royal Romance кој наскоро ќе се прикажува во киносалите.
Всушност, премиерата на филмот ќе биде само неколку дена пред најавената свадба на Хари и Меган. Филмот е во продукција на Lifetime, а дејствието се одвива околу љубовниот живот на новиот кралски пар, поточно детаљи околу тоа како почнува и се развива нивната врска.
Првата видео-најава за филмот се појави во странските медиуми, па погледнете како изгледа – ТУКА. 

x

Check Also

Улична мода: Инспирирајте се од стилот на парижанките за време на Модната недела во Париз

Дојде време повторно да погледнеме на уличната мода за време на Модната ...