Софија Лорен, неодолива женственост и на 79-години

79-годишната глумица сеуште одлично носи тесни фустани со длабоко деколте кои ја нагласуваат нејзината женствена фигура на песочен часовник.

sl234

Во светликав фустан со боја на шампањ дизајниран од Армани, глумицата ги засени далеку помладите колешки на црвениот ќилим во Кан.

Што може да се каже, да се додаде? Освен, да се воздивне пред неа.

x

Check Also

Карди Би се збогува со сопругот после три години брак

Карди Б(27) и нејзиниот сопруг Офсет (28) се разведоа по само три ...