Софија Вергара е ѕвезда на новата кампања за чанти на Долче и Габана

Софија Вергара е главно лице во новата кампања на италијанската модна марка Долче и Габана насловена 

Кампањата е снимена во луксузна сончева вила во близина на кристално синото море и во цветна градина. Чантите 

Rocking animal print, Sofia Vergara fronts Dolce & Gabbana Devotion handbag campaign
Анимал принтот одлично се комбинира со црвени модни додатоци. 
Actress Sofia Vergara appears in Dolce & Gabbana Devotion handbag campaign
Анимал принтот е и на фустаните, но и на чантите. 
Dolce & Gabbana features Sofia Vergara in Devotion handbag campaign
Силна нијанса на сина чанта со фустан со цветен принт во виолетова складна нијанса. 
Sofia Vergara poses for Dolce & Gabbana Devotion handbag campaign
Зелената нијанса е „маст хев“ за оваа сезона. 

x

Check Also

Викторија Бекам виртуелно ја претстави новата колекција, гости на ревијата – само семејството

Меѓу дизајнерите кои виртуелно ги претставија своите колекции за време на модната ...