Сонувајте слатко во пижамите на Carter`s (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Carter`s не престанува да не радува со новите модели со кои се полнат продавниците. Овојпат, се вљубуваме во пижамчињата кои со веселите дезени и убави пораки веќе ни ја донесоа пролетта.

Големини, достапни во продажба, има за деца од 12 месеци до 8 години.
Да не ве потстетуваме дека, како и сите други производи на Carter`s, се изработени од најмекиот памук за дечињата пријатно да се чувствуваат во нив.

Посетете ги продавниците Carter`s и уживајте во купувањето.

Купувајте во најблиската до вас продавница Carter`s.

Skopje City Mall 2 ри кат

Vero Center приземје

Capitol Mall & Residence 3-ти кат (во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема)

Градски Трговски Центар – Скопје сутерен (во склоп на КРШ за играчки и бебешка опрема)

x

Check Also

& Other Stories ја претстави колекцијата за меѓу сезоните

Преземете го стилот инспириран од Лос Анџелес со дизајни од креаторите на ...